View Single Post
  #4  
Old 09-17-2005, 08:34 AM
bobbygedd bobbygedd is offline
LawnSite Fanatic
 
Join Date: Nov 2000
Location: NJ
Posts: 10,188
if someone can buy a shake, for $2, that tastes EXACTLY LIKE the $5 shake, why would they buy the $5 shake? they may buy one, or share one with a friend, but the end result would be them going back to the $2 shake?
Reply With Quote
 
Page generated in 0.04094 seconds with 7 queries