View Single Post
  #3  
Old 04-29-2006, 10:48 PM
dcondon's Avatar
dcondon dcondon is offline
LawnSite Silver Member
 
Join Date: Apr 2003
Location: Mid-Michigan
Posts: 2,247
Quote:
Originally Posted by stumper1620
according to my figures it should be $0.40 per oz.
I hope you added your tax to the 130.00, here in Michigan that would add $7.80 per 2.5 gal. jug
so, 130+ rounded off 8.00 = 138.00 divided by 320 oz = 0.43125 cents per oz/1000
confimation $0.43 X 320oz = $137.60
sounds correct to me stumper
__________________
Git-R-Done!!!

fluid film- the official sponser of sflqpru
Reply With Quote
 
Page generated in 0.04022 seconds with 7 queries